Live Search - Person (1.0.0) - en to ja translation catalogue (13 entries)

en: Submit
ja: 送信

en: Settings
ja: 設定

en: Field
ja: フィールド

en: Custom
ja: カスタム

en: Address
ja: 住所

en: Configuration
ja: 環境設定

en: First name
ja: 名

en: Last name
ja: 姓

en: Add group
ja: グループの追加

en: City
ja: 市区町村

en: Full name
ja: フルネーム

en: Remove group
ja: グループを削除

en: Search field
ja: 検索フィールド
