Live Search - Person (1.0.0) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Field
km: វាល

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​
