Live Search - Person (1.0.0) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Field
lv: Lauks

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Address
lv: Adrese

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: First name
lv: Vārds

en: Last name
lv: Uzvārds

en: Add group
lv: Pievienot grupu

en: City
lv: Pilsēta

en: Full name
lv: Pilns vārds
