Live Search - Person (1.0.0) - en to nl translation catalogue (16 entries)

en: Submit
nl: Indienen

en: Settings
nl: Instellingen

en: Field
nl: Veld

en: Custom
nl: Aangepast

en: API Key
nl: API-sleutel

en: Address
nl: Adres

en: Configuration
nl: Instellingen

en: First name
nl: Voornaam

en: Last name
nl: Achternaam

en: Add group
nl: Groep toevoegen

en: City
nl: Plaats

en: Full name
nl: Volledige naam

en: Zip code
nl: Postcode

en: Remove group
nl: Groep verwijderen

en: Date of birth
nl: Geboortedatum

en: Search field
nl: Zoekveld
