Live Search - Person (1.0.0) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Submit
nn: Legg inn

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Field
nn: Felt

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Address
nn: Adresse

en: Configuration
nn: Oppsett

en: Add group
nn: Legg til gruppe

en: City
nn: By
