Live Search - Person (1.0.0) - en to pl translation catalogue (15 entries)

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Field
pl: Pole

en: Custom
pl: Własne

en: API Key
pl: Klucz API

en: Address
pl: Adres

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: First name
pl: Imię

en: Last name
pl: Nazwisko

en: Add group
pl: Dodaj grupę

en: City
pl: Miasto

en: Full name
pl: Pełna nazwa

en: Zip code
pl: Kod pocztowy

en: Remove group
pl: Usuń grupę

en: Search field
pl: Pole wyszukiwania
