Live Search - Person (1.0.0) - en to pt translation catalogue (16 entries)

en: Submit
pt: Enviar

en: Settings
pt: Configurações

en: Field
pt: Campo

en: Custom
pt: Personalizado

en: API Key
pt: Chave de API

en: Address
pt: Endereço

en: Configuration
pt: Configurações

en: First name
pt: Nome

en: Last name
pt: Sobrenome

en: Add group
pt: Adicionar grupo

en: City
pt: Cidade

en: Full name
pt: Nome completo

en: Loading text
pt: Carregando texto

en: Remove group
pt: Remover grupo

en: Search Directory
pt: Pesquisar na Pasta

en: Search field
pt: Campo de busca
