Live Search - Person (1.0.0) - en to pt translation catalogue (14 entries)

en: Submit
pt: Enviar

en: Settings
pt: Definições

en: Custom
pt: Personalizado

en: API Key
pt: Chave API

en: Address
pt: Morada

en: Configuration
pt: Configuração

en: First name
pt: Primeiro nome

en: Last name
pt: Apelido

en: Add group
pt: Adicionar grupo

en: City
pt: Município/Concelho

en: Full name
pt: Nome completo

en: Zip code
pt: Código postal

en: Remove group
pt: Remover grupo

en: Search field
pt: Campo de pesquisa
