Live Search - Person (1.0.0) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Submit
sl: Pošlji

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Field
sl: Polje

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Configuration
sl: Nastavitve
