Live Search - Person (1.0.0) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Field
ta: புலம்

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: Configuration
ta: முறையமைப்பு

en: Add group
ta: குழு சேர்
