Live Search - Person (1.0.0) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Submit
ug: يوللاش

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Address
ug: ئادرېس

en: Configuration
ug: لايىھە
