Live Search - Person (1.0.0) - en to uk translation catalogue (18 entries)

en: Submit
uk: Надіслати

en: Settings
uk: Налаштування

en: Field
uk: Поле

en: Custom
uk: Власний

en: Address
uk: Адреса

en: Configuration
uk: Конфігурація

en: First name
uk: Ім’я

en: Last name
uk: Прізвище

en: Add group
uk: Додати групу

en: City
uk: Місто

en: Full name
uk: Повна назва

en: Zip code
uk: Поштовий індекс

en: Remove group
uk: Вилучити групу

en: Search Directory
uk: Шукати у каталозі

en: Test Connection
uk: Тестове з'єднання

en: Date of birth
uk: Дата народження

en: Search field
uk: Поле пошуку

en: Live Search - Person
uk: Живий пошук - особа
