Live Search - Person (1.1.0) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Submit
gl: Enviar

en: Settings
gl: Axustes

en: Field
gl: Campo

en: Custom
gl: Personalizado

en: Address
gl: Enderezo

en: Configuration
gl: Configuración

en: First name
gl: Nome

en: Last name
gl: Apelidos

en: Add group
gl: Engadir grupo

en: Full name
gl: Nome completo

en: Remove group
gl: Borrar grupo
