Live Search - Person (1.1.0) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Submit
hi: जमा करें

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Field
hi: क्षेत्र

en: Custom
hi: मनपसंद

en: Address
hi: पता

en: Configuration
hi: विन्यास

en: Add group
hi: समूह जोड़ें
