Live Search - Person (1.1.0) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Field
kn: ಕ್ಷೇತ್ರ

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Address
kn: ವಿಳಾಸ

en: Configuration
kn: ಸಂರಚನೆ

en: Full name
kn: ಪೂರ್ಣ ಹೆಸರು
