Live Search - Person (1.1.0) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Submit
ku: بنێرە

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Field
ku: خانە

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Configuration
ku: شێوەپێدان
