Live Search - Person (1.1.0) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Submit
lt: Siųsti

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Field
lt: Laukelis

en: Custom
lt: Savitas

en: API Key
lt: API raktas

en: Address
lt: Adresas

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: First name
lt: Vardas

en: Last name
lt: Pavardė

en: City
lt: Miestas

en: Full name
lt: Pilnas vardas

en: Remove group
lt: Pašalinti grupę
