Live Search - Person (1.1.0) - en to no translation catalogue (14 entries)

en: Submit
no: Send

en: Settings
no: Innstillinger

en: Field
no: Felt

en: Custom
no: Tilpasset

en: API Key
no: API-nøkkel

en: Address
no: Adresse

en: Configuration
no: Konfigurasjon

en: First name
no: Fornavn

en: Last name
no: Etternavn

en: Add group
no: Legg til gruppe

en: City
no: By

en: Full name
no: Fullt navn

en: Remove group
no: Fjern gruppe

en: Search field
no: Søkefelt
