Live Search - Person (1.1.0) - en to ru translation catalogue (15 entries)

en: Submit
ru: Отправить

en: Settings
ru: Настройки

en: Field
ru: Поле

en: Custom
ru: Собственная

en: API Key
ru: Ключ API

en: Address
ru: Адрес

en: Configuration
ru: Конфигурация

en: First name
ru: Имя

en: Last name
ru: Фамилия

en: Add group
ru: Добавить группу

en: City
ru: Город

en: Full name
ru: Полное имя

en: Zip code
ru: Почтовый индекс

en: Remove group
ru: Удалить группу

en: Search field
ru: Поле поиска
