Live Search - Person (1.0.0) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Submit
az: Təqdim

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Field
az: Sahə

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Configuration
az: Konfiqurasiya
