Live Search - Person (1.1.0) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Submit
be: Захаваць

en: Settings
be: Налады

en: Field
be: Поле

en: Custom
be: Паводле настроек

en: API Key
be: Ключ API

en: Configuration
be: Налады

en: Full name
be: Поўнае імя
