Live Search - Person (1.1.0) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Field
bo: གནས་ཁོངས

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Address
bo: ས་གནས

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Remove group
bo: ཁག་བསུབ་པ
