Live Search - Person (1.1.0) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: Submit
el: Υποβολή

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Field
el: Πεδίο

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Address
el: Διεύθυνση

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: First name
el: Όνομα

en: Last name
el: Επώνυμο

en: Add group
el: Προσθήκη ομάδας

en: City
el: Πόλη

en: Full name
el: Πλήρες όνομα

en: Remove group
el: Διαγραφή ομάδας
