Live Search - Person (1.1.0) - en to es translation catalogue (17 entries)

en: Submit
es: Enviar

en: Settings
es: Configuración

en: Field
es: Campo

en: Custom
es: Personalizado

en: API Key
es: Clave API

en: Address
es: Dirección

en: Configuration
es: Configuración

en: First name
es: Nombre

en: Last name
es: Apellidos

en: Add group
es: Añadir grupo

en: City
es: Ciudad

en: Full name
es: Nombre completo

en: Zip code
es: Código postal

en: Remove group
es: Eliminar grupo

en: Search Directory
es: Buscar directorio

en: Date of birth
es: Fecha de nacimiento

en: Search field
es: Buscar campo
