Live Search - Person (1.1.0) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: Submit
et: Sisesta

en: Settings
et: Seaded

en: Field
et: Väli

en: Custom
et: Kohandatud

en: Address
et: Aadress

en: Configuration
et: Seadistus

en: First name
et: Eesnimi

en: Last name
et: Perekonnanimi

en: Add group
et: Lisa grupp

en: City
et: Linn

en: Full name
et: Täisnimi

en: Remove group
et: Eemalda grupp

en: Search field
et: Otsingu väli
