Live Search - Person (1.1.0) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Field
gu: ક્ષેત્ર

en: Add group
gu: જૂથ ઉમેરો

en: City
gu: શહેર
