Live Search - Person (1.1.0) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Submit
kk: Жіберу

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Field
kk: Өріс

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: Full name
kk: Толық аты
