Live Search - Person (1.1.0) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Submit
oc: Sometre

en: Settings
oc: Paramètres

en: Field
oc: Camp

en: Custom
oc: Personalizat

en: Address
oc: Adreça

en: Configuration
oc: Configuracion

en: City
oc: Vila

en: Full name
oc: Nom complet

en: Remove group
oc: Suprimir lo groupe
