Live Search - Person (1.1.0) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Submit
ps: ولیګه

en: Settings
ps: امستنې

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Configuration
ps: سازول

en: Add group
ps: ګروپ زیاتول

en: Search field
ps: ډګر پلټون
