Live Search - Person (1.1.0) - en to ro translation catalogue (14 entries)

en: Submit
ro: Trimite

en: Settings
ro: Setări

en: Field
ro: Câmp

en: Custom
ro: Personalizat

en: API Key
ro: Cheie API

en: Address
ro: Adresă

en: Configuration
ro: Configurație

en: First name
ro: Prenume

en: Last name
ro: Nume

en: Add group
ro: Adaugă grup

en: City
ro: Oraş/Sector

en: Full name
ro: Numele complet

en: Remove group
ro: Înlătură grup

en: Search field
ro: Câmp de căutare
