Live Search - Person (1.1.0) - en to sk translation catalogue (15 entries)

en: Submit
sk: Odoslať

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Field
sk: Pole

en: Custom
sk: Vlastná

en: API Key
sk: API Kľúč

en: Address
sk: Adresa

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: First name
sk: Meno

en: Last name
sk: Priezvisko

en: Add group
sk: Pridať skupinu

en: City
sk: Mesto

en: Full name
sk: Celé meno

en: Zip code
sk: PSČ

en: Remove group
sk: Odstrániť skupinu

en: Search field
sk: Vyhľadávacie pole
