Live Search - Person (1.1.0) - en to sv translation catalogue (15 entries)

en: Submit
sv: Skicka

en: Settings
sv: Inställningar

en: Field
sv: Fält

en: Custom
sv: Anpassad

en: API Key
sv: API-nyckel

en: Address
sv: Adress

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: First name
sv: Förnamn

en: Last name
sv: Efternamn

en: Add group
sv: Lägg till grupp

en: City
sv: Stad

en: Full name
sv: Fullständigt namn

en: Remove group
sv: Ta bort grupp

en: Date of birth
sv: Födelsedatum

en: Search field
sv: Sökfält
