Live Search - Person (1.1.0) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Settings
te: అమరికలు

en: Field
te: ఖాళీ

en: Address
te: చిరునామా

en: City
te: నగరం

en: Full name
te: పూర్తి పేరు
