Live Search - Person (1.1.0) - en to th translation catalogue (12 entries)

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Field
th: ช่องรับข้อมูล

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Address
th: ที่อยู่

en: Configuration
th: กำหนดค่า

en: First name
th: ชื่อ

en: Last name
th: นามสกุล

en: Add group
th: เพิ่มกลุ่ม

en: City
th: จังหวัด

en: Full name
th: ชื่อเต็ม

en: Remove group
th: เอากลุ่มออก
