Living Spaces (1.0.0-alpha1) - en to am translation catalogue (61 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Body
am: አካል

en: Pages
am: ገፆች

en: delete
am: ሰርዝ

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Submit
am: አስገባ

en: Content
am: ይዞታ

en: Username
am: የተጠቃሚ ስም

en: Groups
am: ቡድኖች

en: Group
am: ቡድን

en: Type
am: ዓይነት

en: Author
am: ደራሲ

en: List
am: ዝርዝር

en: Subject
am: ዓርእስት

en: Actions
am: ድርጊቶች

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Language
am: ቋንቋ

en: Action
am: እርምጃ

en: Tags
am: መለያዎች

en: Date
am: ቀን

en: Parent
am: ወላጅ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: edit
am: አስተካክል

en: Export
am: ላክ

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Help
am: እርዳታ

en: Default
am: ነባሪ

en: Update
am: አዘምን

en: Time
am: ሰዓት

en: View
am: ትይታ

en: Path
am: ዱካ

en: Modules
am: ሞዱሎች

en: ID
am: አይዲ

en: You are not authorized to access this page.
am: እዚ ገፅ ላይ ለመድረስ ፈቃድ አልተሰጥህም።

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Email
am: ኢሜይል

en: Active
am: ገባሪ

en: Access denied
am: መድረስ ክልክል ነው

en: Page title
am: የገፅ ርዕስ

en: Page
am: ገጽ

en: Header
am: ራስጌ

en: Roles
am: ሚናዎች

en: Published
am: የታተመ

en: Location
am: ቦታ

en: Promoted to front page
am: ወደ ፊተኛው ገጽ የተሸጋገረ

en: User login
am: የተጠቃሚ መግቢያ

en: Create content
am: ይዞታ ፍጠር

en: Anonymous
am: ስም አልባ

en: Save settings
am: ቅንብሮቹን አስቀምጥ

en: Sort by
am: ደርድር

en: Blocked
am: የተጣመረ

en: Protected
am: የተጠበቀ

en: Permission
am: ፈቃድ

en: Entity type
am: የአካሉ ዓይነት

en: Status messages
am: የሁኔት መልዕክቶች

en: Main page content
am: የመነሻ ገጽ ይዘት

en: Primary admin actions
am: የአስተዳዳሪ ዋና ዋና ተግባራት
