Living Spaces (1.0.0-alpha1) - en to ht translation catalogue (46 entries)

en: Body
ht: Kò

en: Status
ht: Eta

en: Username
ht: Non itilizatè

en: Type
ht: Tip

en: Author
ht: Otè

en: Subject
ht: Sijè

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Language
ht: Lang

en: On
ht: Ouvè

en: Tags
ht: Tag

en: Date
ht: Dat

en: - None -
ht: - Vid -

en: Name
ht: Non

en: Save
ht: Anrejistre

en: Help
ht: Èd

en: Default
ht: Pa defo

en: Picture
ht: Foto

en: User
ht: Itilizatè

en: All
ht: Tout

en: Page title
ht: Tit paj

en: Page
ht: Paj

en: Off
ht: Fèmen

en: Comment
ht: Komantè

en: Promoted to front page
ht: Fè pwomosyon sou paj akèy la

en: URL alias
ht: alyas URL

en: Desc
ht: Des

en: Create content
ht: Kreye kontni

en: Your message has been sent.
ht: Mesaj ou a ale

en: Changed
ht: Chanje

en: ‹ Previous
ht: ‹ Presedan

en: Next ›
ht: Swivan ›

en: Apply
ht: Aplike

en: Administrator
ht: Administratè

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj

en: - All -
ht: - Tout -

en: Your virtual face or picture.
ht: Yon vizaj vityel oubyen foto

en: Main page content
ht: Kontni paj prensipal la

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
ht: Itileze tag yo pou groupe atik ki sanble pou mete yo nan menm kategori.

en: Asc
ht: Mont

en: Full HTML
ht: HTML konplè

en: Default comments
ht: Kòmanè pa defo yo

en: Allows commenting on content
ht: Pèmèt komantè sou kontni yo

en: Basic block
ht: Blòk bazik

en: A basic block contains a title and a body.
ht: Yon blòk bazik ki genyen yon tit ak yon kò.

en: Basic HTML
ht: HTML bazik

en: Restricted HTML
ht: HTML limite
