Living Spaces (1.0.0-alpha1) - en to km translation catalogue (92 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Body
km: តួ

en: Pages
km: ទំព័រ

en: delete
km: លុប

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Content
km: មាតិកា

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Group
km: ក្រុម

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: List
km: បញ្ជី

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: Actions
km: អំពើ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Language
km: ភាសា

en: Action
km: អំពើ

en: Tags
km: ស្លាក

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: None
km: គ្មាន

en: Number
km: លេខ

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Hierarchy
km: ឋានានុក្រម

en: Parent
km: មេ

en: Category
km: ប្រភេទ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Export
km: នាំចេញ

en: Label
km: ស្លាក

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Help
km: ជំនួយ

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Update
km: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Time
km: ពេលវេលា

en: View
km: មើល

en: Path
km: ផ្លូវ

en: Modules
km: ម៉ូឌុល

en: Menu
km: ម៉ឺនុយ

en: You are not authorized to access this page.
km: អ្នក​គ្មាន​សិទ្ធិ​ចូល​ដំណើរការ​ទំព័រ​នេះ​ទេ ។

en: Picture
km: រូបភាព

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: User ID
km: លេខ​សម្គាល់​អ្នក​ប្រើ

en: Contact
km: ទំនាក់ទំនង

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: All
km: ទាំងអស់

en: Active
km: សកម្ម

en: Access denied
km: ការ​ចូល​ដំណើរការ​ត្រូវ​បាន​បដិសេធ

en: Page title
km: ចំណងជើង​ទំព័រ

en: Page
km: ទំព័រ

en: Header
km: បឋម​កថា

en: To
km: ជូន​ចំពោះ

en: From
km: ពី

en: Roles
km: តួនាទី​

en: Comment
km: មតិ​យោបល់

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Location
km: ទីតាំង

en: Promoted to front page
km: ផ្សាយ​ទៅ​ទំព័រ​មុខ

en: URL alias
km: ឈ្មោះ​ក្លែង​ក្លាយ​របស់​ URL

en: Last login
km: ការ​ចូល​ចុង​ក្រោយ

en: Month
km: ខែ

en: General
km: ទូទៅ​

en: Day
km: ថ្ងៃ

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: User login
km: ការ​ចូល​របស់​អ្នក​ប្រើ

en: Create content
km: បង្កើត​មាតិកា

en: Anonymous
km: អនាមិក

en: Profile
km: ទម្រង់

en: Save settings
km: រក្សា​ទុក​ការ​កំណត់

en: Attachments
km: ឯកសារ​ភ្ជាប់​

en: Topic
km: ប្រធានបទ

en: Your message has been sent.
km: សារ​របស់​អ្នក​ត្រូវ​បាន​ផ្ញើ​ហើយ ។

en: Blocked
km: បាន​ទប់ស្កាត់

en: Standard
km: ស្តង់ដារ

en: Protected
km: ដែល​ត្រូវ​បាន​ការពារ

en: Index
km: លិបិក្រម

en: Permission
km: សិទ្ធិ

en: Space
km: ទំហំ

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: Dashboard
km: ផ្ទាំង​គ្រប់​គ្រង

en: Page top
km: ផ្នែក​ខាង​លើ​ទំព័រ

en: Page bottom
km: ផ្នែក​ខាង​ក្រោម​ទំព័រ

en: Secondary menu
km: ម៉ឺនុយ​រង

en: Main page content
km: មាតិកា​ទំព័រ​មេ

en: No people available.
km: គ្មាន​មនុស្ស​ទេ ។

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
km: ប្រើ​ស្លាក ដើម្បី​ដាក់​អត្ថបទ​ជា​ក្រុម​នៅ​លើប្រធានបទ​ស្រដៀង​គ្នា​​ទៅ​​ជា​ប្រភេទ ។

en: Highlighted
km: ដែល​បាន​បន្លិច​ពណ៌

en: - Select a value -
km: - ជ្រើស​តម្លៃ​មួយ -
