Living Spaces (1.0.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (91 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Pages
ku: پەڕەکان

en: Add space
ku: بۆشایی زیاد بکە

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Submit
ku: بنێرە

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Private
ku: تایبەت

en: Groups
ku: گروپەکان

en: Group
ku: گرووپ

en: Type
ku: جۆر

en: Author
ku: نووسەر

en: List
ku: لیستە

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: Actions
ku: کردارەکان

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Manager
ku: سەرپەرشتیار

en: Description
ku: دەربارە

en: Language
ku: زمان

en: Action
ku: کردار

en: Tags
ku: تاگەکان

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: None
ku: هیچ

en: Number
ku: ژمارە

en: - None -
ku: - هیچ -

en: Parent
ku: باوان

en: Category
ku: پۆل

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Export
ku: هه‌ناردن

en: Label
ku: پێناس

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Help
ku: یارمەتی

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Update
ku: نوێ‌کردنەوە

en: Time
ku: کات

en: View
ku: پیشاندان

en: Path
ku: ڕێڕه‌و

en: Modules
ku: مۆدیولەکان

en: Menu
ku: پێڕست

en: You are not authorized to access this page.
ku: تۆ بۆت نییە ئەم لاپەڕەیە ببینیت.

en: Picture
ku: وێنە

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Email
ku: ئیمێل

en: User ID
ku: ID ی بەکارهێنەر

en: Contact
ku: پەیوەندی

en: Created
ku: درووستکراوە

en: All
ku: هەموو

en: Active
ku: چالاکە

en: Access denied
ku: پیشاندان قەدەغەیە

en: Page title
ku: ناونیشانی په‌ڕه‌

en: Page
ku: پەڕە

en: Header
ku: بەشی سەرەوە

en: To
ku: بۆ

en: From
ku: له‌لایەن

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان

en: Comment
ku: بۆچوون

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Location
ku: شوێن

en: Promoted to front page
ku: لە پەڕەی سەرەتادا بڵاوکراوەتەوە

en: Last login
ku: دوا چوونەژوورەوە

en: Month
ku: مانگ

en: General
ku: گشتی

en: Day
ku: ڕۆژ

en: Other
ku: هیتر

en: User login
ku: چوونەژوورەوەی ئەندام

en: Create content
ku: ناوەڕۆک بنووسە

en: Anonymous
ku: نەناسراو

en: Profile
ku: زانیاری تایبه‌تی

en: Save settings
ku: ڕێکخستن پاشه‌که‌وت بکە

en: Attachments
ku: پاشکۆکان

en: Topic
ku: بابەت

en: Your message has been sent.
ku: په‌یامه‌که‌ت نێردرا.

en: Blocked
ku: بلۆککراوە

en: Standard
ku: ستاندارد

en: Protected
ku: پارێزراوە

en: Index
ku: نوانە

en: Permission
ku: مۆڵەت پێدان

en: Space
ku: بۆشایی

en: Dashboard
ku: داشبۆرد

en: Page top
ku: سەرەوی پەڕە

en: Page bottom
ku: خوارەوەی پەڕە

en: Secondary menu
ku: پێڕستی دووەمی

en: Main page content
ku: ناوەڕۆکی پەڕەی سەرەکی

en: No people available.
ku: هیچ کەسێک نییە.

en: - Select a value -
ku: - نرخێک هەڵبژێرە -
