Living Spaces (1.0.0-alpha1) - en to mg translation catalogue (29 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Body
mg: Votoatiny

en: Pages
mg: Takelaka

en: delete
mg: fafao

en: Status
mg: Toetra

en: Delete
mg: Fafaina

en: Submit
mg: Manaiky

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Username
mg: Anarana

en: Groups
mg: Vondrona

en: Group
mg: Vondrona

en: Type
mg: Karazana

en: Author
mg: Mpamorona

en: List
mg: Lisitra

en: Subject
mg: Lohahevitra

en: Actions
mg: Asa

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Description
mg: Andinindininy

en: Language
mg: Teny

en: - None -
mg: - Tsy misy -

en: Help
mg: Fanampiana

en: Update
mg: Ovana

en: User
mg: Mpampiasa

en: Header
mg: Lohan-pejy

en: Comment
mg: Heviteny

en: Dashboard
mg: Takela fitantanana

en: Page top
mg: Pejy ambony

en: Page bottom
mg: Pejy ambany

en: Highlighted
mg: Vaomarika
