Living Spaces (1.0.0-alpha1) - en to os translation catalogue (38 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Body
os: Мидис

en: Pages
os: Фæрстæ

en: delete
os: схаф

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Content
os: Мидис

en: Username
os: Архайæджы ном

en: Group
os: Къорд

en: Type
os: Тип

en: Author
os: Автор

en: List
os: Номхыгъд

en: Subject
os: Темæ

en: Actions
os: Архæйдтæ

en: Cancel
os: Аппар

en: Description
os: Афыст

en: Language
os: Æвзаг

en: Action
os: Архайд

en: Tags
os: Тегтæ

en: Date
os: Датæ

en: Reset
os: Раздæрау

en: None
os: Нæйы

en: Number
os: Нымæц

en: - None -
os: - Æвдыст нæу -

en: Parent
os: Ныййарæг

en: Category
os: Категори

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: Export
os: Экспорт

en: Label
os: Нысан

en: Save
os: Ныффысс

en: Help
os: Æмбарынгæнæн

en: Default
os: Æнæивд

en: Update
os: Сног кæн

en: Time
os: Афон

en: View
os: Фенд

en: Path
os: Фæндаг

en: Modules
os: Модултæ
