Living Spaces (1.0.0-alpha1) - en to se translation catalogue (32 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Body
se: Gorut

en: Pages
se: Siiddut

en: Add space
se: Rahkat gaskka

en: delete
se: sihko

en: Delete
se: Sihko

en: Content
se: Sisdoallu

en: Username
se: Geavahannamma

en: Groups
se: Joavkkut

en: Type
se: Šládja

en: Author
se: Čálli

en: Cancel
se: Hilggo

en: Description
se: Čilgehus

en: Language
se: Giella

en: Date
se: Dáhton

en: Name
se: Namma

en: edit
se: rievdda

en: Save
se: Vurke

en: Help
se: Veahkki

en: Update
se: Ođasmahte

en: View
se: Čájet

en: You are not authorized to access this page.
se: Dus ii leat lohpi fitnat dán siiddus

en: Picture
se: Govva

en: User
se: Geavaheaddji

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: All
se: Buot

en: Page
se: Siidu

en: Published
se: Almmuhuvvon

en: Create content
se: Ásat sisdoalu

en: Sort by
se: Sirre

en: Firstname
se: Ovdanamma

en: Lastname
se: Goargu
