Living Spaces (1.0.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (68 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Body
sq: Trupi

en: Pages
sq: Faqet

en: delete
sq: fshij

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Submit
sq: Dërgo

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Type
sq: Lloji

en: Author
sq: Autori

en: List
sq: Lista

en: Subject
sq: Subjekti

en: Actions
sq: Veprimet

en: Cancel
sq: Anulo

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Language
sq: Gjuha

en: Action
sq: Veprimi

en: Tags
sq: Etiketat

en: Date
sq: Data

en: Reset
sq: Rifillo

en: - None -
sq: - Asgjë -

en: Hierarchy
sq: Gjerarkia

en: Parent
sq: Prindi

en: Category
sq: Kategoria

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: edit
sq: ndrysho

en: Export
sq: Eksporto

en: Save
sq: Ruaj

en: Help
sq: Ndihmë

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Update
sq: Rifresko

en: Time
sq: Ora

en: View
sq: Shfaq

en: Path
sq: Pozicioni

en: Modules
sq: Modulët

en: Menu
sq: Menuja

en: You are not authorized to access this page.
sq: Ju nuk jeni i autorizuar të futeni në këtë faqe.

en: Picture
sq: Fotografia

en: User
sq: Përdoruesi

en: Contact
sq: Kontakti

en: Created
sq: Krijuar

en: All
sq: Të gjitha

en: Active
sq: Aktiv

en: Access denied
sq: Ndalohet hyrja

en: Page title
sq: Titulli i faqes

en: Page
sq: Faqe

en: Header
sq: Titulli

en: To
sq: Për

en: From
sq: Nga

en: Roles
sq: Rolet

en: Comment
sq: Komenti

en: Published
sq: Publikuar

en: Location
sq: Vendodhja

en: Promoted to front page
sq: Vendosur tek faqja qendrore

en: Other
sq: Tjetër

en: User login
sq: Identifikimi i përdoruesit

en: Create content
sq: Krijo përmbajtje

en: Anonymous
sq: Anonim

en: Profile
sq: Profili

en: Save settings
sq: Ruaj parametrat

en: Attachments
sq: Të bashkangjitur

en: Topic
sq: Tema

en: Your message has been sent.
sq: Mesazhi juaj u dërgua.

en: Blocked
sq: Bllokuar

en: Protected
sq: I mbrojtur

en: Permission
sq: Të drejta
