Living Spaces (1.0.0-alpha2) - en to bo translation catalogue (120 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Pages
bo: དྲ་ངོས

en: delete
bo: བསུབ

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Groups
bo: ཚོ།

en: Group
bo: ཁག

en: Type
bo: རིགས

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Subject
bo: འགོ་བརྗོད

en: Actions
bo: བྱ་འགུལ

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Action
bo: བྱ་འགུལ

en: On
bo: ཁ་ཕྱེ

en: Tags
bo: དབྱེ་རྟགས

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Links
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: None
bo: མེད།

en: Number
bo: གྲངས་ཀ

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Hierarchy
bo: རིམ་པ

en: Parent
bo: རིམ་པ་གོང་མ

en: Category
bo: ཁྱབ་ཁོངས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Export
bo: ཕྱིར་འདྲེན

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Update
bo: གསར་སྒྱུར

en: Time
bo: དུས་ཚོད

en: Access
bo: བེད་སྤྱོད

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Path
bo: སྦྲེལ་ལམ

en: Modules
bo: མ་དཔེ

en: Menu
bo: འདེམས་བྱང

en: Notes
bo: ཞར་མཆན།

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: You are not authorized to access this page.
bo: ཁྱེད་ལ་ཤོག་ངོས་འདི་སྤྱོད་ཆོག་པའི་ཐོབ་ཐང་མེད་པ།

en: Picture
bo: པར

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: User ID
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ཨང་རྟགས

en: Contact
bo: འབྲེལ་གཏུག

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: All
bo: ཡོངས

en: Active
bo: སྤྱོད་ཆོག་པ

en: Access denied
bo: བེད་སྤྱོད་བཀག་འགོག་བྱས་ཚར

en: Page title
bo: དྲ་ངོས་ཁ་བྱང

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: User picture
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་པར

en: Breadcrumb
bo: ཕྱོགས་སྟོན་ལམ་ཐིག

en: Off
bo: ཁ་རྒྱག

en: Header
bo: འགོ་བརྗོད

en: To
bo: སྐུར་ས

en: Roles
bo: འགན་ནུས

en: Comment
bo: དཔྱད་གཏམ

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Location
bo: གནས་ཡུལ

en: Promoted to front page
bo: མདུན་ངོས་སུ་འོས་སྦྱོར་བྱས་པ

en: URL alias
bo: དྲ་གནས་ཀྱི་མིང་གཞན

en: Last login
bo: ཐེངས་རྗེས་མའི་ནང་འཇུག

en: Month
bo: ཟླ་བ

en: Address
bo: ས་གནས

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: General
bo: སྤྱིར་བཏང

en: Day
bo: ཉིན

en: Other
bo: གཞན

en: User login
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ནང་འཇུག

en: Anonymous
bo: མིང་མེད་སྤྱོད་མཁན

en: Template
bo: དཔེ་པང་།

en: Profile
bo: ངོ་སྤྲོད

en: Save settings
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: Protocol
bo: སྒྲིག་ལམ

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Topic
bo: གླེང་གཞི

en: Your message has been sent.
bo: ཁྱེད་ཀྱི་བརྡ་འཕྲིན་བཏང་ཟིན།

en: Blocked
bo: བཀག་ཚར་པ

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: Standard
bo: ཚད་ལྡན

en: User name
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང་།

en: Join
bo: ཞུགས་པ།

en: Privacy
bo: གསང་དོན།

en: Protected
bo: ཉེན་སྲུང་བྱས་ཡོད

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Select
bo: གདམ་གསེས

en: Index
bo: དཀར་ཆག

en: Permission
bo: སྤྱོད་དབང

en: Space
bo: སྟོང་བ

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: Add @type
bo: @type་ཁ་སྣོན

en: Entity type
bo: དངོས་གཞིའི་རིགས

en: Bundles
bo: སྡེབ

en: Dashboard
bo: ཆ་འཕྲིན་ངོས

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Allow settings
bo: སྒྲིག་འགོད་བྱེད་དུ་འཇུག

en: Page top
bo: ཤོག་ངོས་ཀྱི་གོང

en: Page bottom
bo: ཤོག་ངོས་ཀྱི་ཞབས

en: Status messages
bo: གནས་སྟངས་ཀྱི་བརྡ་འཕྲིན

en: Secondary menu
bo: འདེམས་བྱང་ཕལ་བ

en: Main page content
bo: དྲ་ངོས་གཙོ་བོ་ཐོག་གི་ནང་དོན

en: No people available.
bo: མི་སུ་ཡང་མེད།

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
bo: མཚན་བྱང་གིས་རིགས་འདྲ་བའི་རྩོམ་ཡིག་དབྱེ་འབྱེད་བྱས།

en: Highlighted
bo: མངོན་གསལ་ཅན

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
bo: @operation་དང་འཇུག་གྲངས་@args་མཉམ་དུ་སྒྲིག་བཟོ་བྱེད་དུས་ནོར་འཁྲུལ་ཞིག་བྱུང་འདུག

en: Bulk update
bo: འབོར་དུ་གསར་སྒྱུར།

en: - Select a value -
bo: - ཐོབ་གྲངས་ཤིག་གདམ་པ-

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ
