Living Spaces (1.0.0-alpha2) - en to eo translation catalogue (88 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Body
eo: Korpo

en: Pages
eo: Paĝoj

en: delete
eo: forigu

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Content
eo: Enhavo

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Groups
eo: Grupoj

en: Type
eo: Tipo

en: Author
eo: Aŭtoro

en: List
eo: Listo

en: Subject
eo: Temo

en: Actions
eo: Agoj

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Description
eo: Priskribo

en: Language
eo: Lingvo

en: Action
eo: Ago

en: On
eo: Ŝaltita

en: Tags
eo: Etikedoj

en: Date
eo: Dato

en: Links
eo: Ligiloj

en: Reset
eo: Restarigu

en: None
eo: Neniu

en: - None -
eo: - Neniu -

en: Hierarchy
eo: Hierarkio

en: Parent
eo: Patro

en: Category
eo: Kategorio

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: edit
eo: redakti

en: Export
eo: Eksportu

en: Label
eo: Etikedo.

en: Save
eo: Konservu

en: Help
eo: Helpo

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Update
eo: Ĝisdatigu

en: Time
eo: Tempo

en: Access
eo: Atingo

en: View
eo: Vidu

en: Path
eo: Vojo

en: Modules
eo: Moduloj

en: Menu
eo: Menuo

en: ID
eo: Identigilo

en: You are not authorized to access this page.
eo: Vi ne rajtas aliri ĉi tiun paĝon.

en: Picture
eo: Bildo

en: User
eo: Uzanto

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Contact
eo: Kontakto

en: Created
eo: Kreita

en: All
eo: Ĉiuj

en: Active
eo: Aktiva

en: Access denied
eo: Aliro malpermesata.

en: Page title
eo: Paĝa titolo

en: Page
eo: Paĝo

en: Off
eo: Malŝaltita

en: Header
eo: Kaplinio

en: To
eo: Al

en: From
eo: De

en: Roles
eo: Roloj

en: Comment
eo: Komento

en: Published
eo: Publikigita

en: Location
eo: Loko

en: Promoted to front page
eo: Montrata en la ĉefpaĝo

en: Month
eo: Monato

en: Desc
eo: malkreske

en: Day
eo: Tago

en: Other
eo: Alia

en: User login
eo: Uzanta ensaluto

en: Create content
eo: Kreu enhavon

en: Anonymous
eo: Sennoma

en: Profile
eo: Profilo

en: Save settings
eo: Konservu agordojn

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Attachments
eo: Alkroĉaĵoj

en: Topic
eo: Temo

en: Your message has been sent.
eo: Via mesaĝo estas sendita.

en: Blocked
eo: Blokita

en: Protected
eo: Protektita

en: Apply
eo: Apliku

en: Index
eo: Indekso

en: Permission
eo: Permeso

en: Entity type
eo: Speco de ento

en: Dashboard
eo: Instrumentejo

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: - Select a value -
eo: - Selektu valoron -

en: Asc
eo: kreske
