Living Spaces (1.0.0-alpha2) - en to eu translation catalogue (146 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Body
eu: Gorputza

en: Pages
eu: Orriak

en: Add space
eu: Eremua gehitu

en: delete
eu: ezabatu

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Submit
eu: Bidali

en: Content
eu: Edukia

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Private
eu: Pribatua

en: Groups
eu: Multzoak

en: Group
eu: Taldea

en: Type
eu: Mota

en: Author
eu: Egilea

en: List
eu: Zerrenda

en: Subject
eu: Gaia

en: Actions
eu: Ekintzak

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Manager
eu: Zuzendaria

en: Description
eu: Azalpena

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Public
eu: Publikoa

en: Action
eu: Ekintza

en: Tags
eu: Etiketak

en: Date
eu: Data

en: Links
eu: Estekak

en: Reset
eu: Garbitu

en: None
eu: Bat ere ez

en: Number
eu: Zenbakia

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Parent
eu: Gurasoa

en: Category
eu: Kategoria

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: edit
eu: editatu

en: Export
eu: Esportatu

en: Label
eu: Etiketa

en: Save
eu: Gorde

en: Help
eu: Laguntza

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Update
eu: Eguneratu

en: Time
eu: Ordua

en: Access
eu: Atzipena

en: View
eu: Bista

en: Path
eu: Bide-izena

en: Modules
eu: Moduluak

en: Menu
eu: Menua

en: Notes
eu: Oharrak

en: Event
eu: Gertaera

en: ID
eu: IDa

en: You are not authorized to access this page.
eu: Ez duzu baimenik orri hau atzitzeko

en: Picture
eu: Irudia

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Email
eu: Eposta

en: User ID
eu: Erabiltzaile IDa

en: Contact
eu: Kontaktatu

en: Created
eu: Sortua

en: All
eu: Guztiak

en: Active
eu: Aktiboa

en: Access denied
eu: Sarrera debekatua

en: Page title
eu: Orriaren izenburua

en: Page
eu: Orria

en: User picture
eu: Erabiltzailearen irudia

en: Header
eu: Goiburua

en: To
eu: Nori

en: From
eu: Nondik

en: Roles
eu: Zereginak

en: Comment
eu: Iruzkina

en: Published
eu: Argitaratua

en: Location
eu: Kokalekua

en: Promoted to front page
eu: Atariko orria sustatua

en: URL alias
eu: URL ezizenak

en: Last login
eu: Azken saioa

en: Month
eu: Hilabetea

en: Address
eu: Helbidea

en: Desc
eu: Beheraka

en: Members
eu: Kideak

en: General
eu: Orokorra

en: Calendar
eu: Egutegia

en: group
eu: taldea

en: Week
eu: Astea

en: Day
eu: Eguna

en: Events
eu: Gertaerak

en: Start date
eu: Hasiera data

en: End date
eu: Amaiera data

en: Other
eu: Bestea

en: First name
eu: Izena

en: Last name
eu: Abizenak

en: User login
eu: Saioaren hasiera

en: Create content
eu: Edukia sortu

en: Anonymous
eu: Erabiltzaile anonimoa

en: Profile
eu: Profila

en: Page Title
eu: Orriaren Izenburua

en: Save settings
eu: Gorde ezarpenak

en: Notifications
eu: Jakinarazpenak

en: Protocol
eu: Protokoloa

en: Attachments
eu: Eranskinak

en: Topic
eu: Gaia

en: Your message has been sent.
eu: Zure mezua bidali da.

en: Blocked
eu: Blokeatuta

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Standard
eu: Estandar

en: User name
eu: Erabiltzaile izena

en: ‹ Previous
eu: ‹ Aurrekoak

en: Next ›
eu: Hurrengoak ›

en: Join
eu: Lotu

en: Unpublished
eu: Argitaratu gabe

en: Protected
eu: Babestua

en: Apply
eu: Ezarri

en: Select
eu: Aukeratu

en: Export data
eu: Esportatu datuak

en: Index
eu: Aurkibidea

en: Permission
eu: Baimena

en: Administrator
eu: Kudeatzailea

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: Add @type
eu: Gehitu @type

en: Entity type
eu: Entitate mota

en: Dashboard
eu: Aginte-panela

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Your virtual face or picture.
eu: Zure aurpegi birtuala edo argazkia

en: Breadcrumbs
eu: Ogi-apurrak

en: Page top
eu: Orriaren burua

en: Page bottom
eu: Orriaren behean

en: Status messages
eu: Egoera mezuak

en: Secondary menu
eu: Bigarren mailako menua

en: Main page content
eu: Orrialde nagusiaren edukia

en: No people available.
eu: Erabiltzaileek ez dute eskuragarri.

en: Highlighted
eu: Nabarmendua

en: - Select a value -
eu: - Balioa aukeratu -

en: Asc
eu: Goraka

en: Full HTML
eu: HTML Guztia

[ctx: Abbreviated weekday]
en: Sun
eu: Ig

[ctx: Abbreviated weekday]
en: Mon
eu: Al

[ctx: Abbreviated weekday]
en: Tue
eu: As

[ctx: Abbreviated weekday]
en: Wed
eu: Az

[ctx: Abbreviated weekday]
en: Thu
eu: Og

[ctx: Abbreviated weekday]
en: Fri
eu: Or

[ctx: Abbreviated weekday]
en: Sat
eu: Lr

en: Default comments
eu: Iruzkin lehentsiak

en: Basic HTML
eu: HTML Basikoa

en: Restricted HTML
eu: HTML Mugatua
