Living Spaces (1.0.0-alpha2) - en to gu translation catalogue (70 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Pages
gu: પૃષ્ઠો

en: Add space
gu: જગ્યા ઉમેરો

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: Private
gu: ખાનગી

en: Groups
gu: જૂથો

en: Group
gu: સમૂહ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Author
gu: લેખક

en: List
gu: સૂચિ

en: Subject
gu: વિષય

en: Actions
gu: ક્રિયાઓ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Description
gu: વર્ણન

en: Language
gu: ભાષા

en: Public
gu: જાહેર

en: Action
gu: ક્રિયા

en: On
gu: ચાલુ

en: Date
gu: તારીખ

en: Links
gu: કડીઓ

en: None
gu: એકે નહિ

en: Number
gu: સંખ્યા

en: Parent
gu: પિતૃ

en: Category
gu: શ્રેણી

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Save
gu: સાચવો

en: Help
gu: મદદ

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Time
gu: સમય

en: View
gu: જુઓ

en: Path
gu: પાથ

en: You are not authorized to access this page.
gu: તમને આ પ્રુષ્ઠ જોવાની પરવાનગી નથી

en: Picture
gu: ચિત્ર

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: Contact
gu: સંપર્ક

en: All
gu: બધા

en: Active
gu: સક્રિય

en: Access denied
gu: ઉપયોગ નકારવામા આવ્યો

en: Page title
gu: પાનાનું શીર્ષક

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Roles
gu: હોદ્દાઓ

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Location
gu: સ્થાન

en: Last login
gu: છેલ્લાે પ્રવેશ

en: Month
gu: મહિનો

en: General
gu: સામાન્ય

en: Day
gu: દિવસ

en: Other
gu: અન્ય

en: Anonymous
gu: અજ્ઞાત

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: Standard
gu: પ્રમાણભૂત

en: User name
gu: વપરાશકર્તાનુ નામ

en: Unpublished
gu: અપ્રકાશિત

en: Protected
gu: સુરક્ષિત

en: User status
gu: વપરાશકર્તા સ્થિતિ

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: Select
gu: પસંદ કરો

en: Permission
gu: પરવાનગી

en: Administrator
gu: સંચાલક

en: Entity type
gu: એન્ટિટી પ્રકાર
