Living Spaces (1.0.0-alpha2) - en to lo translation catalogue (19 entries)

en: Pages
lo: ໜ້າເວັບ

en: delete
lo: ລຶບ

en: Delete
lo: ລຶບ

en: Content
lo: ເນື້ອໃນ

en: Username
lo: ຊື່ຜູ້ໃຊ້

en: Cancel
lo: ຍົກເລີກ

en: Save
lo: ບັນທຶກ

en: Help
lo: ຊ່ວຍເຫຼືອ

en: View
lo: ພາບລວມ

en: Modules
lo: ໂມດູລ

en: Active
lo: ກຳລັງໃຊ້ງານ

en: Header
lo: ພາກສ່ວນດ້ານເທີງ

en: Index
lo: ສາລະບານຂໍ້ມູນ

en: Dashboard
lo: ກະດານສະຫຼຸບຂໍ້ມູນ

en: Page top
lo: ດ້ານເທີງຂອງໜ້າ

en: Page bottom
lo: ດ້ານລຸ່ມຂອງໜ້າ

en: Secondary menu
lo: ເມນູທີ່ສອງ

en: Main page content
lo: ເນື້ອໃນຂອງໜ້າຫຼັກ

en: Highlighted
lo: ຈຸດເດັ່ນ
