Living Spaces (1.0.0-alpha2) - en to rw translation catalogue (6 entries)

en: Title
rw: Umutwe

en: Pages
rw: amapaji

en: Add space
rw: anger umwanya/ingano

en: Submit
rw: ohereza

en: Group
rw: Itsinda

en: List
rw: Urutonde
