Living Spaces (1.0.0-alpha2) - en to sk translation catalogue (157 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: Pages
sk: Stránky

en: Add space
sk: Pridať medzeru

en: delete
sk: odstrániť

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Content
sk: Obsah

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Private
sk: Súkromné

en: Groups
sk: Skupiny

en: Group
sk: Skupina

en: Type
sk: Typ

en: Author
sk: Autor

en: List
sk: Zoznam

en: Subject
sk: Predmet

en: Actions
sk: Akcie

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Manager
sk: Správca

en: Description
sk: Popis

en: Language
sk: Jazyk

en: Public
sk: Verejné

en: Action
sk: Akcia

en: On
sk: Zapnúť

en: Tags
sk: Značky

en: Date
sk: Dátum

en: Links
sk: Odkazy

en: None
sk: Žiadne

en: Number
sk: Číslo

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Hierarchy
sk: Hierarchia

en: Parent
sk: Nadradený

en: Category
sk: Kategória

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: edit
sk: upraviť

en: Export
sk: Exportovať

en: Label
sk: Označenie

en: Save
sk: Uložiť

en: Help
sk: Pomoc

en: Default
sk: Predvolené

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Time
sk: Čas

en: Access
sk: Prístup

en: View
sk: Zobraziť

en: Path
sk: Cesta

en: Modules
sk: Moduly

en: Notes
sk: Poznámky

en: Event
sk: Podujatie

en: You are not authorized to access this page.
sk: Nemáte oprávnenie pre prístup k tejto stránke.

en: Picture
sk: Obrázok

en: User
sk: Používateľ

en: Email
sk: E-mail

en: User ID
sk: ID používateľa

en: Contact
sk: Kontakt

en: Created
sk: Vytvorené

en: All
sk: Všetky

en: Active
sk: Aktívny

en: Access denied
sk: Prístup odmietnutý

en: Page title
sk: Názov stránky

en: Page
sk: Strana

en: User picture
sk: Obrázok používateľa

en: Breadcrumb
sk: Omrvinka

en: Off
sk: Vypnúť

en: Header
sk: Hlavička

en: To
sk: Komu

en: From
sk: Od

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Comment
sk: Komentár

en: Published
sk: Zverejnené

en: Location
sk: Umiestnenie

en: Promoted to front page
sk: Zobrazené na titulnej strane

en: URL alias
sk: Alias URL adresy

en: Last login
sk: Posledné prihlásenie

en: Month
sk: Mesiac

en: Address
sk: Adresa

en: Desc
sk: Zostupne

en: Members
sk: Členovia

en: General
sk: Všeobecné

en: Calendar
sk: Kalendár

en: group
sk: skupina

en: Week
sk: Týždeň

en: Day
sk: Deň

en: Events
sk: Udalosti

en: Start date
sk: Dátum od

en: End date
sk: Dátum do

en: Other
sk: Ostatné

en: First name
sk: Meno

en: Last name
sk: Priezvisko

en: User login
sk: Prihlásenie

en: Create content
sk: Vytvoriť obsah

en: Anonymous
sk: Anonymný

en: Template
sk: Šablóna

en: Profile
sk: Profil

en: Page Title
sk: Nadpis stránky

en: Save settings
sk: Uložiť nastavenia

en: Notifications
sk: Upozornenia

en: Protocol
sk: Protokol

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Attachments
sk: Prílohy

en: Topic
sk: Téma

en: Your message has been sent.
sk: Vaša správa bola odoslaná.

en: Blocked
sk: Blokovaný

en: Changed
sk: Zmenené

en: Standard
sk: Štandardná

en: User name
sk: Meno používateľa

en: ‹ Previous
sk: ‹ Predchádzajúci

en: Next ›
sk: Ďalej

en: Unpublished
sk: Nezverejnené

en: Privacy
sk: Súkromie

en: Protected
sk: Chránený

en: Apply
sk: Použiť

en: Select
sk: Zvoľte

en: Administrators
sk: Administrátori

en: Group Members
sk: Členovia skupiny

en: Until
sk: Do

en: Export data
sk: Exportovať údaje

en: Permission
sk: Oprávnenie

en: Sections
sk: Sekcie

en: Space
sk: Medzera

en: Administrator
sk: Administrátor

en: Offset
sk: Ofset

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Paragraph
sk: Paragraf

en: Member
sk: Člen

en: Add @type
sk: Pridať @type

en: Entity type
sk: Typ entity

en: Attendees
sk: Účastníci

en: Bundles
sk: Zväzky

en: Dashboard
sk: Nástenka

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Access settings
sk: Nastavenia prístupu

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Page top
sk: Vrch stránky

en: Page bottom
sk: Koniec stránky

en: Secondary menu
sk: Sekundárne menu

en: Operations links
sk: Odkazy na operácie

en: Main page content
sk: Hlavný obsah stránky

en: No people available.
sk: Nie sú dostupný žiadni používatelia.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
sk: Použite značky na zoskupenie článkov do kategórií podľa podobných tém.

en: Highlighted
sk: Zvýraznené

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
sk: Pri spracovaní operácie @operation s argumentmi došlo k chybe : @args

en: Bulk update
sk: Hromadná aktualizácia

en: - Select a value -
sk: - Zvoľte hodnotu -

en: Asc
sk: Vzostupne

en: Footer first
sk: Prvá pätička

en: Footer second
sk: Druhá pätička

en: Footer third
sk: Tretia pätička

en: Entity types
sk: Typy entít

[ctx: Entity type group]
en: Content
sk: Obsah

en: Default comments
sk: Predvolené komentáre

en: Allows commenting on content
sk: Povoliť komentovanie obsahu

en: Website feedback
sk: Spätná väzba

en: Basic HTML
sk: Základné HTML
