Living Spaces (1.0.0-alpha2) - en to ug translation catalogue (74 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Pages
ug: بەت

en: Add space
ug: بوشلۇق قوشۇش

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Submit
ug: يوللاش

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: Private
ug: شەخسىي

en: Groups
ug: گۇرۇپپىلار

en: Type
ug: تىپى

en: List
ug: تىزىملىك

en: Subject
ug: ماۋزو

en: Actions
ug: مەشغۇلاتلار

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Description
ug: بايانى

en: Public
ug: ھەممىگە

en: Action
ug: مەشغۇلات

en: Tags
ug: خەتكۈشلەر

en: Links
ug: ئۇلانمىلار

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: None
ug: يوق

en: Number
ug: سان

en: - None -
ug: يوق

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Export
ug: ئېكىسپورتلاش

en: Label
ug: بەلگە

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Update
ug: يڭىلاش

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Path
ug: نۆۋەتتىكى ئورۇن

en: Modules
ug: مودۇللار

en: Picture
ug: سۈرەت

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: All
ug: ھەممە

en: Page title
ug: بەت تېمىسى

en: User picture
ug: ئەزا سۈرىتى

en: Header
ug: بەت بېشى

en: To
ug: تاپشۇرۇپ ئالغۇچى

en: From
ug: يوللىغۇچى

en: Roles
ug: ئەزا ھوقۇقى

en: Comment
ug: ئىنكاس

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: Location
ug: ئورنى

en: Promoted to front page
ug: باش بەتتە كۆرسىتىش

en: Last login
ug: ئاخىرقى زىيارەت

en: ,
ug: ،

en: Month
ug: ئاي

en: Address
ug: ئادرېس

en: General
ug: ئادەتتىكى

en: Calendar
ug: كالىندار

en: Day
ug: كۈن

en: Other
ug: باشقا

en: User login
ug: كىرىش

en: Anonymous
ug: نامسىز

en: Template
ug: ئەندىزە

en: Save settings
ug: ئۆزگەرتىشنى ساقلاش

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Topic
ug: تېما

en: Your message has been sent.
ug: ئۇچۇرىڭىز يوللاندى.

en: Blocked
ug: توسۇش

en: Protected
ug: ھىمايە ئاستىدا

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: Index
ug: ئىندېكس

en: Paragraph
ug: پاراگراف

en: Dashboard
ug: باشقۇرۇش بېتى

en: - All -
ug: ھەممىسى

en: Circle
ug: چەمبەر

en: Page top
ug: بەت ئۈستى

en: Page bottom
ug: بەت ئاستى

en: Training
ug: ئوقۇتۇش مەزمۇنى
